Skoncentrowana pasta do połączeń gwintowych to preparat przeznaczony do uszczelniania wyżej wymienionych elementów na złączach metal-metal. Produkt ten ma zastosowanie, zarówno w warunkach domowych, jak i może być wykorzystywany przez profesjonalistów.

Wysokiej jakości pasta do połączeń gwintowych to produkt, który nie ulega stwardnieniu. Jest on przeznaczony do szybkiego i skutecznego uszczelniania połączeń rur w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Jego głównym zadaniem jest zapobieganie wyciekom wody w systemach wodnych, jak również gazowych. Uszczelnianie połączeń gwintowych, które odbywa się przy pomocy proponowanej przez nas pasty, nie nastręcza żadnych trudności, zarówno amatorom, jak i profesjonalistom wykonującym zlecenia dla swoich klientów. Nowoczesna pasta do połączeń gwintowych nie zmienia swoich pierwotnych właściwości w kontakcie z zimną wodą, a także gazem ziemnym, parą o ciśnieniu do 7 bar czy wodą o temperaturze do 200 stopni Celsjusza.

Pasta do połączeń gwintowych – niezawodny preparat

PASTA DO GWINTÓW Vitcas
PASTA DO GWINTÓW – 400g

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się nowoczesny preparat chemiczny, jakim jest pasta do połączeń gwintowych. Jest to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można skutecznie uszczelnić system rur. Polecany przez nas wyrób, nie zawiera w swoim składzie żadnych toksycznych związków, a także substancji mogących zagrażać faunie czy florze. Uszczelnienie połączeń gwintowych, które jest możliwe dzięki oferowanemu przez nas preparatowi, przetrwa przez bardzo długi czas, bez potrzeby ponownego aplikowania wyżej wymienionej pasty. Dostępny w naszej stałej ofercie uszczelniacz do gwintów jest wyrobem spełniającym normy BS EN 751-2:1997 oraz BS6956 Część 5: 1992. Pasta do połączeń gwintowych to produkt zapobiegający pojawianiu się korozji na powierzchni takich materiałów, jak mosiądz, aluminium, miedź i stal o bardzo niskiej zawartości węgla.

Czytaj także: Mata ceramiczna to doskonały izolator

Łatwa do aplikacji pasta do połączeń gwintowych to rozwiązanie rekomendowane osobom potrzebującym szybkiego i trwałego uszczelnienia systemu rur. Wyrób ten jest odporny na działanie wody i pary wodnej.