Dystrybutory do paliw

Każda stacja paliw i wszystkie punkty dystrybucji muszą być wyposażone w dystrybutory do paliw. Bez tego rodzaju urządzeń, takie przedsiębiorstwa nie mogłyby działać, ponieważ nie zapewniałyby możliwości tankowania paliwa. W dzisiejszych czasach możemy korzystać ze sprzętu, wykonanego w zgodzie z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu mamy możliwość wybierać wysokiej jakości dystrybutory do paliw, które skutecznie usprawnią …

Zestaw do dystrybucji oleju

Zestaw do dystrybucji oleju stanowi standardowe wyposażenia każdej stacji paliw, punktów dystrybucji, a także ekwipunku warsztatowego w wielu przedsiębiorstwach. Taki komplet to wszechstronne urządzenie, umożliwiające – po podłączeniu sprężonego powietrza – odessanie oleju zużytego oraz podanie określonej ilości oleju świeżego.

Pompy paliw do benzyny

Pompy paliw do benzyny to urządzenia, które z pewnością zwrócą uwagę wszystkich punktów dystrybucji paliw. Pompy paliwa stanowią standardowe wyposażenie zbiornika paliwa i służą przede wszystkim do przelewania benzyny. Sklep internetowy Dexoil udostępnia szeroką ofertę tego typu produktów, bazując na konstrukcjach znanych i cenionych marek.

Sprzęt do dystrybucji paliw

Sklep internetowy Dexoil to jeden z najlepszych sprzedawców sprzętu do dystrybucji paliw, działający na terenie naszego kraju. W asortymencie sklepu znaleźć można wysokiej jakości produkty i akcesoria do każdego rodzaju paliw.