Razem odkryjmy tajemnice współczesnej mechaniki. Do tego celu można wykorzystać zabawki edukacyjne i atestowane klocki konstrukcyjne.

Kształtowanie wyobraźni przestrzennej i rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, jest możliwe dzięki nowoczesnym produktom, dostępnym w naszej stałej ofercie. Polecane przez nas zabawki edukacyjne stanowią świetną alternatywę spędzania wolnego czasu przed ekranem telewizora czy monitora komputerowego. Produktami z tej grupy są między innymi Clementoni ciężarówki. Te zabawki edukacyjne obejmują prawie 200 elementów, do których zaliczają się pręty, panele i zębatki, z których stworzyć można duże ciężarówki transportowe. Z kolei małych fanów samochodów wyścigowych może zainteresować Clementoni Laboratorium Mechaniki Formuła 1. To zestaw należący do kategorii zabawki edukacyjne, który pozwoli dziecku poczuć się niczym prawdziwy konstruktor najszybszych bolidów na świecie. Wszystkie elementy, które zawiera laboratorium mechaniki Formuły 1, zostały wykonane z trwałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Odkryjmy tajemnice współczesnej mechaniki – zabawki konstruktorskie

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są nowoczesne klocki konstrukcyjne. To produkty, które umożliwią każdemu dziecku stworzenie prawdziwego laboratorium mechaniki. Wyrobem z tej kategorii są Clementoni laboratorium Mechaniki pojazdy z Antarktyki. To wysokiej jakości zestaw naukowy, który przyda się każdemu dziecku. Pomogą mu one wcielić się w rolę inżyniera tworzącego pojazdy przeznaczone do poruszania się po skutej lodem Arktyce. Zestaw składa się z 350 elementów, co umożliwia zbudowanie aż 20 modeli pojazdów polarnych. Rodzice poszukujący dla swojego dziecka takich wyrobów, jak zabawki edukacyjne, mogą podarować mu także Clementoni laboratorium Mechaniki pojazdy kosmiczne. To zestaw, dzięki któremu pociecha może stworzyć laboratorium mechaniki, inspirowane prawdziwymi pojazdami NASA. Zestaw zawiera 130 wymiennych elementów, dzięki którym można zbudować wiele sond kosmicznych i pojazdów do odkrywania nowych Planet, gwiazdozbiorów oraz galaktyk.

Czytaj więcej: Leżaczki – wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Atestowane i certyfikowane zabawki edukacyjne to produkty dedykowane małym odkrywcom otaczającego ich świata, zafascynowanych nowymi technologiami, jak również pojazdami mechanicznymi. Wyroby te dają pociechom szansę na przekształcenie ich pokoju w prawdziwe laboratorium mechaniki.