Wysokiej jakości leżaczki dla dzieci to produkty dostępne w wersji elektrycznej, jak również przeznaczonej do obsługi manualnej. Sprzęt ten posiada wymagane atesty i certyfikaty jakości, potwierdzające bezpieczeństwo jego użytkowania.

Markowe leżaczki dla dzieci to sprzęt przeznaczony do bezpiecznego odpoczynku i relaksu pociech, których waga nie przekracza 9 – 12 kg. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można wyrób o oryginalnej konstrukcji. Polecany przez nas bujaczek leżaczek elektryczny 2 w 1 to produkt, którego można używać od pierwszych dni życia pociechy. Posiada on blokadę bujania, jak również moskitierę, chroniącą przed atakami owadów. To sprzęt wyposażony w dwie zabawki odpinane na rzepy, które rozwijają zdolności manualne i poprawiają koordynację ruchową dziecka. Stabilna, aluminiowo- stalowa konstrukcja, którą posiada ten leżaczek niemowlęcy gwarantuje bezpieczeństwo znajdującego się w nim dziecka. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także nowoczesne wyroby marki Happy Zopa. Jednym z nich jest leżaczek bujaczek dla dzieci Safari Pink. Produkt ten zwraca uwagę modnym wzornictwem i oryginalną kolorystyką. Posiada on pałąk z wiszącymi zabawkami, jak również sporo miejsca do relaksu, snu lub codziennego wypoczynku malucha.

Leżaczki dla noworodków i niemowląt

Wygodne leżaczki nadają się do popołudniowych drzemek, jak również odpoczynku po karmieniu. Produktem zaliczanym do tej kategorii jest Raffi huśtawka elektryczna dla niemowląt z naszej oferty. Wyrób ten posiada wygodne siedzisko z poduszką i 2- stopniową regulację oparcia, co pozwala na ułożenie dziecka w pozycji leżącej lub półleżącej. Oferowany przez nas leżaczek niemowlęcy może być używany do czasu osiągnięcia przez dziecko 12 kg wagi. Posiada on odpinaną budkę, wyposażoną w moskitierę, a także obrotową karuzelę z atrakcyjnymi zabawkami i lampkami, które absorbują uwagę dziecka i rozwijają jego sprawność fizyczną. Rodzice poszukujący wyprawki dla swojego maluszka, mogą zainteresować się także produktem marki MoMi. Ten funkcjonalny leżaczek bujaczek z wibracjami i muzyką, który posiada moduł sensoryczny. To produkt, który ułatwi zasypianie maluszka. Zaletą produktu, jakim jest bujaczek dla dziecka, jest jego łatwy montaż i demontaż. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest także huśtawka elektryczna Bugies. To produkt, który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Wyrób ten ma 5 prędkości huśtania i czasomierz pozwalający na automatyczne wyłączenie bujania.

Nowoczesne leżaczki umilą relaks maluszkowi w ciągu dnia i w po karmieniu. Produkty te są wyposażone w dodatkowe funkcje – m.in., bujania czy odtwarzania muzyki.