Sklep internetowy Dexoil to jeden z najlepszych sprzedawców sprzętu do dystrybucji paliw, działający na terenie naszego kraju. W asortymencie sklepu znaleźć można wysokiej jakości produkty i akcesoria do każdego rodzaju paliw.

Wszystkie stacje paliw oraz punkty dystrybucji powinni zadbać o to, aby ich osprzęt był zawsze sprawny i dobrej jakości. Dexoil oferuje swoim klientom produkty od najlepszych producentów, a wśród nich nowoczesne zestawy do dystrybucji oleju napędowego Piusi, panele kontroli dystrybucji paliwa Mc Box, automatyczne pistolety do paliwa oraz wiele innych. Sklep stawia na wysoką jakość oraz zaawansowanie technologiczne, dlatego udostępnia produkty, które wspierają dystrybucję paliw w dowolnych warunkach.

Osoby, poszukujące nowoczesnych dystrybutorów do paliwa, wytrzymałych zbiorników, profesjonalnych pistoletów do oleju, czy wskaźników poziomu paliwa, zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Dysponujemy także najnowszym osprzętem do AdBlue.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie zostały sprawdzone i przetestowany. Sprzęt jest w pełni mobilny i zapewnia możliwość pracy w ekstremalnych warunkach, co ułatwi dystrybucję przedsiębiorcom. Produkty dostępne w Dexoil.pl sprawdzą się do tankowania pojazdów osobowych, dostawczych, a także wielu maszyn rolniczych.

Sklep nie tylko udostępnia profesjonalny sprzęt, ale także służy radą, dotyczącą zakupu. Klienci mogą liczyć również na pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonywany przez specjalistów, doświadczonych branży paliwowej.