Zestaw do dystrybucji oleju stanowi standardowe wyposażenia każdej stacji paliw, punktów dystrybucji, a także ekwipunku warsztatowego w wielu przedsiębiorstwach. Taki komplet to wszechstronne urządzenie, umożliwiające – po podłączeniu sprężonego powietrza – odessanie oleju zużytego oraz podanie określonej ilości oleju świeżego.

Odessanie oleju, który już został zużyty, powinno odbywać się w temp oleju od -10 do +50 stopni Celsjusza. Dokładne ilości oleju podawane są dzięki specjalnym kontrolerom zintegrowanym z pistoletem podającym.

Dobry zestaw do oleju powinien charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością. Warto jednak zwrócić uwagę także na samą budowę. Komplet o kompaktowych kształtach i niezbyt wysokiej masie zapewni operatorom dużą swobodę działania i usprawni ich pracę.

Zestaw do dystrybucji oleju Battery Kit Oil to ciekawa, kompaktowa propozycja, która zwróci uwagę właścicieli stacji paliw, punktów dystrybucyjnych oraz przedsiębiorstw, którym taki sprzęt jest niezbędny. Komplet zawiera samozasysającą pompę Viscomat DC oraz pistolet manualny. Zestaw do oleju charakteryzuje się wytrzymałą obudową, odporną na większość uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo wyposażony został w zabezpieczenia przeciwko przelaniu oraz listwę zaciskową z przyciskami.

Dobry zestaw do oleju to narzędzie, które poprawi pracę każdego dystrybutora. Sprawne funkcjonowanie narzędzi jest niezwykle ważne, jeżeli zależy nam na zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu działania. Osoby, które poszukują wysokiej jakości zestawów do dystrybucji oleju, zachęcamy do przeglądania oferty sklepu internetowego Dexoil.