Dostępny w różnych wersjach smakowych attract to produkt, który można wykorzystać do nęcenia ryb. Odpowiednia kompozycja zapachowa, silnie oddziałuje na zmysł powonienia, zarówno niewielkich osobników, jak i bardzo dużych ryb.

Niezależnie od doświadczenia czy umiejętności danego wędkarza, na wielu łowiskach pojawia się problem niewielkiego brania. Sprawdzonym rozwiązaniem tego problemu jest attract. Proponowany przez nas produkt to alternatywa silnie skoncentrowanych, bardzo mocnych aromatów wędkarskich, które często powodują efekt odwrotny od zamierzonego. Regularne posługiwanie się proponowanym przez nas produktem, którym jest Booster, pozwala zwiększyć efektywność połowów. To produkt używany, zarówno przez zawodowych wędkarzy, jak i amatorów.

Attract – doskonały dodatek do produktów Carp Food

Carp Food Attract Booster
Carp Food Attract Booster

Nowoczesny attract jest produktem, który można nakładać na przynętę, najlepiej powleczoną markowymi aromatami z serii Carp Food. Polecany przez nas Booster jest bardzo wygodny w dozowaniu, ponieważ nie zachodzi przy nim ryzyko stworzenia chmury zapachowej, która zamiast nęcić, będzie odstraszać ryby bądź też je dekoncentrować. Posługując się proponowanym przez nas wyrobem, którym jest attract, można szybko zwabić karpie w okolice łowiska i niemal natychmiast pobudzić je do intensywnego żerowania. To produkt w pełni biodegradowalny, który nie powoduje zagrożenia dla fauny i flory. Rozpuszcza się, zarówno w wodach stojących, jak i płynących wartkim nurtem.

Czytaj więcej: Atraktory to idealne dopełnienie przynęty PVA

Niezawodny w działaniu attract powinien być podstawowym wyposażeniem każdego wędkarza, niezależnie od jego umiejętności. To wyrób, który sprawdzi się jako dodatek do aromatów z serii Carp Food. Jego łatwe dozowanie zapobiega pojawianiu się zbyt intensywnego zapachu. Zapraszamy to zakupu, który można dokonać tutaj.