Skoncentrowane atraktory to produkty przyjazne PVA. Posiadają one wszechstronne zastosowanie. Można je wykorzystywać do rozrabiania sticków, pelletów, kulek, jak również nasion.

W pełni biodegradowalne atraktory to unikalne mieszanki, które mają za zadanie spowalniać rozpuszczanie się PVA. Produkty te można nanieść na siatkę PVA, co czterokrotnie wydłuży czas jej rozpuszczania się w wodzie, umożliwiając dotarcie na dno i pracę wokół przynęty. Oferowane przez nasz sklep internetowy atraktory, można także wlewać do worków PVA, jak również tub PVA. Produkty te świetnie nadają się także do samodzielnego wykorzystywania jako zanęty, szczególnie w okresie wiosennym lub późnojesiennym, bez względu na typ łowiska.

Dlaczego warto stosować atraktory smakowe o żelowej, naturalnej bazie?

Atraktor: Carp Food Attract Dip
Carp Food Attract Dip 100ml

Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego atraktor na karpia to produkt, który można dobrać do swoich indywidualnych preferencji. Został on zaprojektowany, aby stworzyć na dnie nęcący karpie, tzw. pachnący obszar. Naturalna, żelowa baza, wyróżniająca proponowany przez nas atraktor na karpia, bardzo powoli rozpuszcza się, zarówno w wodach stojących, jak i płynących, co umożliwia skuteczne opadnięcie przynęty haczykowej na dno. To booster działający na zmysł powonienia u ryb, szczególnie w łowiskach trudnych. Polecany przez nas atraktor na karpia, zawiera w swoim składzie aż 25% cząsteczek stałych, mączek i pelletów. To produkt w pełni naturalny, pozbawiony chemicznych ulepszaczy i konserwantów.

Warto sprawdzić: Zestaw z PVA na udane zasiadki

Dostępny w wielu wersjach smakowych atraktor na karpia to doskonały produkt, przeznaczony również do pokrywania nim siatek PVA. Wyrób ten jest łatwy do aplikacji i nie powoduje zanieczyszczenia łowiska.