Niezawodny zestaw helikopterowy z PVA, to klasyczna konstrukcja antysplątaninowa. Jest ona przeznaczona do wykonywania rzutów na dużą odległość.

Odporny na uszkodzenia mechaniczne zestaw helikopterowy składa się z krętlika posiadającego duże oczko, ochraniacza i koralika helikopterowego, jak również wytrzymałego klipsa, przeznaczonego do zaczepienia ciężarka. Udoskonalony zestaw helikopterowy z PVA przyda się, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wędkarzom, którzy są amatorami większych połowów.

Zestaw helikopterowy z PVA – ułatwia wykonywanie rzutów

Solidnie wykonany zestaw helikopterowy cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy karpiowych. Wszystkie elementy składowe tego produktu zadowolą miłośników wędkarskiej metody połowu PVA. Zestaw helikopterowy z PVA został przystosowany do tego, aby zakładać do niego worek PVA. To produkt, który jest przeznaczony do łowienia z tak zwanego rzutu, ponieważ dzięki niemu można osiągnąć satysfakcjonujący efekt, jak również ograniczyć ilość niecelnych trafień, z uwagi na zbyt duże przeciążenie.

Dlaczego warto stosować zestaw helikopterowy?

Umożliwiający wykonywanie nawet bardzo dalekich rzutów zestaw helikopterowy z PVA jest skonstruowany w taki sposób, że włożony worek na haczyk nie zakłóca lotu tego produktu. Należy pamiętać o tym, że ciężarek, który powinien posiadać zestaw helikopterowy, dostępny w naszym sklepie internetowym, powinien być umieszczony w worku PVA, dzięki czemu nie zakłóci to lotu zestawu, przypominającego ruch śmigła.

Warto przeczytać: Karpiowy zestaw końcowy

Wysokiej jakości zestaw helikopterowy z PVA spełni oczekiwania wielu wędkarzy, których pasją jest łowienie karpi. To produkt niezawodny w działaniu, umożliwiający wykonywanie, nawet bardzo dalekich rzutów.