Wspaniałe wyroby dla kolekcjonera broni, jakimi są szable polskie oficerskie to luksusowe repliki, wyróżniające się perfekcyjnym wykonaniem. Produkty te dostępne są z wiszącym tablo lub stojakiem w komplecie.

Te ekskluzywne repliki broni białej mogą wzbogacić kolekcję osób zawodowo związanych ze służbą wojskową lub też pasjonujących się militariami. To doskonały pomysł na prezent dla konesera tego typu produktów. Oryginalnie wyglądająca replika szabli, używanych przez walczącą Husarię czy też Kawalerię Francuską, z pewnością pozytywnie zaskoczy każdą obdarowaną nią osobę.

Szable polskie oficerskie – repliki błoni białej kawalerzystów

Jedynym w swoim rodzaju upominkiem dla kombatanta lub też żołnierza w służbie czynnej, może być Polska szabla bojowa, tak zwana Ludwikówka. Wyróżnia się ona wytrawionym napisem, umieszczonym na zewnętrznym płazie. To kunsztownie wykonana replika broni białej, noszonej przez Generała Rydza Śmigłego. Ta replika szabli bojowej z wiszącym tablo, ma głownie wykonaną ze stali niehartowanej o wykończeniu półmatowym, co podwyższa jej walory estetyczne.

Elegancka replika szabli z pochwą i z stojakiem

Kolekcjonerzy broni białej mogą zainteresować się także wspaniałym produktem, jakim jest szabla polska z pochwą i gładką klingą. To wyrób nietuzinkowy, który jest dostępny na stojaku wykonanym z wysokiej jakości drewna w kolorze wenge. Replika szabli z pochwą może być opatrzona dedykacją, co czyni z niej produkt spersonalizowany. To luksusowy upominek z tak zwanym kordelasem.

Eleganckie repliki broni białej to produkty przykuwające uwagę swoim perfekcyjnym wykonaniem. Do ich wyrobu posłużyła wysokogatunkowa stal w wersji półmatowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *