Wysokiej jakości rozrusznik do ciągnika i maszyn rolniczych wyróżnia się nowoczesną konstrukcją. To produkt, który może być wyposażony w reduktor.

Oryginalny rozrusznik, przeznaczony do maszyn rolniczych, może posiadać przekładnię składającą się z 11 zębów na łożyskach. To wyrób fabrycznie nowy, który może być montowany w najpopularniejszych modelach pojazdów mechanicznych, wykorzystywanych do pracy w polu, a także przy hodowli zwierząt gospodarskich. Dostępny w naszym sklepie internetowym rozrusznik do ciągnika, posiada optymalnie dobraną moc i wysoki moment obrotowy, wynoszący nawet 1500 obrotów na minutę, co gwarantuje sprawne działanie tego podzespołu. Prawidłowo dobrany rozstaw otworów gwarantuje, że rekomendowany przez nas rozrusznik jest bardzo łatwy do montażu i demontażu. To czynność, która odbywa się bez potrzeby używania specjalistycznych narzędzi. Proponowany produkt może być wyposażony w reduktor, zwiększający prędkość, z jaką napędzane jest wybrane koło zamachowe.

Rozrusznik do ciągników, wpływający na rozruch silnika w niskich temperaturach

Rozrusznik Caterpillar 428
Rozrusznik Caterpillar 428

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się atrakcyjny cenowo rozrusznik do ciągnika. Wyrób ten trafia pod wskazany przez klienta adres w opakowaniu chroniącym go przed uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi powstać w trakcie transportu. Wyrób ten ułatwia rozruch silnika. Jest to szczególnie przydatne w trakcie panowania niesprzyjających warunków atmosferycznych, kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera. Mniejszy pobór prądu akumulatorów, zasilających wybrane maszyny rolnicze, powoduje, że ich uruchomienie jest bardzo trudne. Rozwiązaniem tego problemu może być proponowany przez nas rozrusznik do ciągnika. Dzięki niemu można uruchomić dowolnie wybrany model pojazdu mechanicznego, używanego w branży rolniczej, również w czasie zmiennych warunków pogodowych. Produkt ten wyklucza potrzebę montażu dwóch akumulatorów, co ogranicza wydatki poniesione na zakup tych jednostek.

Czytaj także: Chłodnice olejowe niezastąpiony element, każdej maszyny rolniczej

Niezawodny w działaniu rozrusznik do ciągnika przyda się każdemu właścicielowi maszyn rolniczych. Produkt ten jest odporny na uszkodzenia, mogące powstać w wyniku eksploatacji danego silnika.