Wybierając właściwe oświetlenie do niewielkiego pomieszczenia, warto zwrócić uwagę na stylowe plafony sufitowe. Plafony i plafoniery sufitowe to praktyczne, a zarazem dekoracyjne źródło światła o dużych wartościach estetycznych.

Plafony sufitowe, dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się niskim profilem oraz kształtem, który na całej powierzchni przylega do sufitu. Bogata oferta plafonów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru lampy do niewielkich oraz dużych, przestronnych pomieszczeń. To idealne źródło światła, szczególnie do niskich wnętrz. Eleganckie i kompaktowe plafony sufitowe popularnie wykorzystuje się w kuchniach, łazienkach, korytarzach i przedpokojach. Klasyczne plafoniery sufitowe, jakie rekomendujemy, wyposażone są w pełny lub częściowy klosz, który osłania źródło światła – najczęściej jest to jedna żarówka lub moduł LED. Stosowane w plafonach gwinty to E27 oraz E14. Plafony sufitowe emitują rozproszone światło, które równomiernie oświetla całe pomieszczenie.

Efektowne plafony sufitowe do każdego wnętrza

Lampa sufitowa / Lampa wisząca BOLLA plafony sufitowy
Lampa sufitowa / Lampa wisząca BOLLA

Dostępny w naszej ofercie dekoracyjny plafon sufitowy, nowoczesny, z abażurem, dobrze sprawdzi się jako oświetlenie kuchni czy korytarza. Jest to plafon z trzema źródłami światła, regulowany, co pozwala na ustawienie pożądanego kierunku oświetlenia z każdego z kloszy osobno. Niewielkie klosze plafonu, zdobione oryginalnymi abażurami, zamontowane zostały w tym modelu na metalowej podstawie w kolorze czarnym. Ta propozycja to kunsztowne plafoniery ścienne, nowoczesne, utrzymane w kolorystyce czerni i złota, wykonane w całości z metalu. Doskonale dopełnią wnętrza w stylu nowoczesnym, loftowym i glamour.

Czytaj także: Oświetlenie zadaniowe i dekoracyjne. Lampy wiszące, lampy stojące, lampy solne – dekoracyjne

Plafony sufitowe to niewielkie, praktyczne źródło światła, które stanowić może jednocześnie efektowną ozdobę wnętrza. Stylowe, wysokiej jakości plafoniery sufitowe, dostępne w naszej ofercie, nadadzą blasku każdemu pomieszczeniu.