Odpowiednio dobrane obciążenie do sztangi i gryfów olimpijskich jest wymagane w trakcie przeprowadzania treningu siłowego. Pozwala ono na rozbudowanie muskulatury, co jest szczególnie wymagane w przypadku zawodowych kulturystów.

Atestowane i certyfikowane obciążniki do sztang, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, wyróżniają się wysoką jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną. To produkty nowoczesne, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Proponujemy obciążniki do sztang dostępne w różnych rozmiarach i ciężarach do wyboru. Wyroby te zostały zaprojektowane i wykonane przez firmy specjalizujące się w wytwarzaniu sprzętu dla zawodowych kulturystów. Obciążniki do sztang z naszego sklepu internetowego powstały z wytrzymałej stali. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i korodowanie.

Obciążenie do sztangi o mocnej konstrukcji

Talerz obciążeniowy olimpijski BUMPER 25kg CBR25 HMS

Odpowiednio dobrane obciążenie w postaci łatwych do zakładania i zdejmowania talerzy jest niezbędne w trakcie przeprowadzania treningów siłowych. Posiadamy produkty o wadze od 5 do nawet 25 kg. Nasze obciążenie w postaci talerzy wyróżnia się specjalną konstrukcją, składającą się z blaszki mocowanej śrubami do otworu. Jest ona dodatkowo wzmocniona. To sprawdzone rozwiązanie, chroniące te elementy przed powstaniem uszkodzeń na skutek intensywnej eksploatacji. Nowoczesne obciążenie w formie talerzy do sztang jest kalibrowane wagowo i wymiarowo. Z uwagi na powyższe produkty te są zgodne z wymogami technicznymi Międzynarodowego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Czytaj dalej: Bieżnie potrzebna w każdej siłowni

Talerze obciążeniowe i obciążniki do sztang to podstawowe elementy, przeznaczone do przeprowadzania efektywnych treningów siłowych. To sprzęt najlepszych firm na świecie.