Wysokiej jakości kosmetyki dla noworodka są przeznaczone do pielęgnacji całego jego ciała. Produkty te przydadzą się także do łagodzenia podrażnień, powstałych u dziecka w wyniku noszenia pieluszek.

Przygotowując się na narodziny swojego dziecka lub też kompletując wyprawkę dla pociechy, powinieneś zaopatrzyć się w dobrej jakości kosmetyki dla noworodka. Produkty te znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy wyłącznie atestowane i certyfikowane wyroby, znanych oraz cenionych marek. Rekomendowane przez nas kosmetyki, obejmują kremy, pudry i zasypki, a także inne produkty przeznaczone do pielęgnacji całego ciała. Polecane kosmetyki dla noworodka możesz bezpiecznie stosować po każdej kąpieli Twojego maluszka. Jeśli zauważyłeś na skórze swojego dziecka wypryski bądź też podrażnienia, spowodowane noszeniem pieluszek, możesz zastosować krem Sudocrem antyseptyczny 60 gr. To produkt na bazie unikalnych komponentów, łagodzących wszelkiego typu zaczerwienienia. Produkt ten może być aplikowany również na różnego typu wykwity skórne, spowodowane odparzeniami. Kosmetyki dla noworodka marki Sudocrem pomagają w utrzymaniu skóry w doskonałej kondycji i w likwidowaniu wszelkiego typu zmian, występujących na jej powierzchni.

Kosmetyki dla noworodka w formie zasypek lub kremów

Bubchen krem kosmetyczny 75ml
Bubchen krem kosmetyczny 75ml

W przypadku, gdy Twój maluszek posiada zmiany skórne, możesz wykorzystać także Nivea Baby puder 100 g new. To zasypka zawierająca łagodnie działający talk, który poprawia wygląd skóry i wspomaga gojenie otarć, podrażnień lub odparzeń. Produkt ten może być stosowany także w celu zabezpieczenia naturalnych fałd skórnych przed pojawieniem się w nich potówek, spowodowanych wysoką temperaturą powietrza. Kosmetyki dla noworodka w formie łatwych dostosowania zasypek, zawierają w swoim składzie tlenek cynku, ułatwiający gojenie się wszelkiego typu zmian skórnych. W przeciwieństwie do kremu Sudocrem, którego zadaniem jest dodatkowe nawilżenie suchej skóry, proponowany przez nas puder Nivea Baby wchłania nadmiar wilgoci ze skóry, chroniąc wrażliwe miejsca takie, jak fałdy skórne lub pachy, przed oparzeniami i podrażnieniami. Jeśli Twój maluszek cierpi na stany zapalne skóry, możesz z kolei zastosować dostępny w naszym sklepie Bubchen krem kosmetyczny, zawierający olej słonecznikowy, wyciąg z rumianku i podobnie, jak wyżej wymieniona zasypka, tlenek cynku. To kompozycja składników działająca przeciwzapalnie. Wosk pszczeli i Pantenol zapobiegają z kolei przez naskórkowej utracie wilgoci.

Czytaj również: Odzież dziecięca to mnogość rozmiarów i modeli

Kosmetyki dla noworodka mogą służyć nie tylko do pielęgnacji, ale również do łagodzenia różnego typu zmian skórnych. Do tego celu można wykorzystać pudry, kremy antyseptyczne bądź też wyroby o działaniu przeciwzapalnym.