Piękna replika broni białej, jaką jest karabela, z pewnością zainteresuje kolekcjonerów i miłośników militariów. Produkt ten może być także świetnym pomysłem na prezent dla osób pełniących służbę mundurową.

Nowoczesna karabela to stylowa replika białej broni szlacheckiej ze skórzaną pochwą. Posiada ona efektownie prezentującą się, hartowaną głownię. To replika broni białej, która była używana w XVIII wieku przez polskich szlachciców. Proponowana przez nas karabela jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowa ona swój elegancki wygląd przez długie lata. Polecana przez nasz sklep internetowy szabla karabela to wyrób niepowtarzalny, który został wykonany ręcznie w manufakturach, znajdujących się na terenie Polski.

Karabela – replika broni używanej przez polskich szlachciców

Przykuwająca uwagę karabela stanowi wspaniałą replikę polskiej broni białej, używanej przez szlachciców. Produkt ten został wykonany zgodnie z tradycją historyczną. Posiada on oryginalne zdobienia, jak również odwzorowanie wszystkich detali. Oferowana przez nas szabla karabela ma rękojeść wykonaną z okładzin drewniany, karbowanych. Jest ona zdobiona z obu stron mosiężnymi ćwiekami. Produkt ten zachwyca także pochwą drewnianą, która została pokryta skórą w kolorze matowej czerni. Proponowana karabela ma okucia z mosiężnymi ćwiekami i ruchomymi koluszkami.

Wspaniała szabla karabela to stylowa replika broni białej, używanej w czasach szlacheckich. Została ona wykonana przy użyciu specjalnie dobranych technik, co stanowi potwierdzenie jej wysokiej jakości.