Wysokiej jakości dywany sznurkowe to produkty, które mogą znajdować się, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Można zdecydować się na wyroby z antypoślizgowym spodem lub też w wersji dwustronnej z zastosowaniem włókien sizalowych i wysokogatunkowej bawełny.

Efektownie wyglądające dywany sznurkowe to produkty stworzone w specjalnie dobranej, pętelkowej technice tkania. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu do wnętrza włókien nie przedostają się zanieczyszczenia lub wilgoć. Pozwala to uniknąć namnażania się tam bakterii czy pleśni. Modne dywany sznurkowe z naszej stałej oferty mogą być wykonane z przędzy polipropylenowej.

Dywany sznurkowe – produkty tworzone w specjalnej technice tkania

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się dwustronne dywany sznurkowe o okrągłym kształcie. To produkty, które powstały z zastosowaniem płaskiej techniki tkania i z użyciem włókien sizalowych. Zróżnicowana kolorystyka sprawia, że polecane przez nas dywany sznurkowe mogą zdobić pomieszczenia zaprojektowane i urządzone, m.in. w stylu Boho.

Jakie zalety mają dywany sznurkowe?

Nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz, do których zaliczają się oferowane przez nas dywany sznurkowe to wyroby stanowiące alternatywę tradycyjnych wycieraczek. Mogą one zdobić korytarze, przedpokoje, jak również przedsionki, znajdujące się nieopodal drzwi wejściowych. Te eleganckie dywany sznurkowe można dopasować kolorystycznie do wystroju danego wnętrza.

Solidnie wykonane dywany sznurkowe to produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, z uwagi na rodzaj zastosowanych do ich wyrobu włókien. To syntetyczne wyroby o wysokiej odporności na deformacje.