Astroturf to popularny i niezwykle praktyczny rodzaj wycieraczki. Dzięki przemyślanej budowie nadaje się, zarówno do wewnątrz, jak i za zewnątrz budynku.

Wycieraczki Astroturf cieszą się ogromną popularnością. Są chętnie kupowane, ponieważ mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach, przed domem lub wewnątrz. Świetnie zbierają brud, a jednocześnie są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i trwałe. Ze względu na swój zielony kolor, często nazywane są „sztuczną trawą” i podobną rolę właśnie spełniają.

Wycieraczka Astroturf na zewnątrz

Istnieje możliwość zakupu dowolnej długości wycieraczki Astroturf, dlatego bez problemu można ją wykorzystać jako podłoże na tarasie, czy balkonie lub w ogrodzie. Jest niezwykle trwała, nie ulega ścieraniu i świetnie amortyzuje upadek, dlatego z powodzeniem można ją stosować na przydomowym placu zabaw, czy małym boisku dla dzieci. Ułożona na schodach zewnętrznych będzie miała działanie antypoślizgowe, co szczególnie istotne jest, gdy na zewnątrz jest ślisko.

Wycieraczki Astrosurf w domu

Ze względu na łatwość w utrzymaniu ich w czystości, wycieraczki Astroturf często wykorzystywane są wewnątrz domu, przy drzwiach wejściowych w przedpokoju. Świetnie zbierają błoto, brud, czy wilgoć z obuwia. Bardzo łatwo można je wyczyścić spłukując bieżącą wodą pod prysznicem lub odkurzając. Często wykorzystywane są również jako dywaniki w samochodach.

Astrosurf to uniwersalne wycieraczki, mające wiele praktycznych zastosowań, zarówno w domu, jak i na zewnątrz, stanowiąc jednocześnie bardzo atrakcyjną dekorację. To produkt trwały i łatwy w czyszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *